GRAND KANGOO

5-places.jpg

5 miejsc

W konfiguracji 5-miejscowej można cieszyć się zwiększoną pojemnością bagażnika wynoszącą 840 litrów. Jego w pełni modułową przestrzeń można dostosować do wszystkich potrzeb: liczby pasażerów, czy miejsca na przedmioty wielkogabarytowe.

7 miejsc

Wszyscy pasażerowie mogą cieszyć się optymalnym komfortem dzięki 7 indywidualnym fotelom, odpowiedniej przestrzeni na kolana w drugim i trzecim rzędzie oraz ich „amfiteatralnej” pozycji.

7-places.jpg
litrow.jpg

do 3 750 litrów pojemności ładunkowej

Dzięki bogatym możliwościom zmiany konfiguracji foteli, można zwiększyć przestrzeń i uzyskać pojemność bagażnika wynoszącą do 3750 litrów oraz długość ładunkową wynoszącą do 3,11 metra.

active driver assist

Kontroluje prędkość i utrzymuje bezpieczną odległość od poprzedzającego pojazdu, przy jednoczesnym zapewnieniu wyśrodkowania samochodu na pasie ruchu od 0 km/h do 170 km/h. Kiedy ruch zwalnia, samochód zatrzymuje się i rusza automatycznie, zapewniając większy komfort i spokój.

system multimedialny easy link

Przeglądaj swoje ulubione listy odtwarzania, aplikacje i usługi na 8-calowym ekranie dotykowym z bezprzewodową replikacją smartfonów (kompatybilną z Android Auto™ i Apple CarPlay™). Dzięki technologii E-Tech 100% electric łatwo zlokalizujesz punkty ładowania i usprawnisz swoje podróże, korzystając z wbudowanej nawigacji.

system-multi.webp